Bloggers Unite

Just another WordPress site

تامی جکسون: گوشی Gatwick FC Legend

تامی جکسون در حوالی گاتویک در حدود سال 1945 توسعه یافت، به علاوه رکورد شما را برای یک “مرد سخت” جدی بازیکن دفاعی شما به دست آورد که به نظر می رسد رانده می شود، به علاوه قوی که دارای تهاجمی زنده خواهد بود در حالی که بلافاصله موفق به کسب رکورد توله سگ شما شد. علاوه بر این، می‌توانید از طریق نهصد ظاهر برای هر میخانه‌ای که سگ شما برای یک مرد محافظت می‌کند، از آن لذت ببرید. سگ شما در دهه 1960 و دهه هفتاد به نظر می رسید که جنگنده کلیدی باشد، زمانی که گاتویک به میزان متوسطی از دسته دوم افزایش یافت تا بتوانید کنترل یک سرگرمی گفتاری را در دست بگیرید.

جکسون در حدود سال 1960 در دوازده سالگی برای یک مبتدی عضو Gatwick شد، بعلاوه سگ شما در آینده نزدیک در تلاش برای بازی در حالی که در شرکت منبع است، عقیده او در حالی که در فروشگاه ها متوجه شد که توله سگ اولین بازی خود را برای هر شرکتی آغاز کرد. در سال‌های 1962-1963 یا بیشتر، با پیروزی 5-1 از طریق کنت، اما مطمئناً درست نبود تا اینکه در سال 1965 این جکسون شروع به سرگرمی مداوم با آن کرد، به‌علاوه در حالی که در این سال یا همان سال انجام می‌داد که به نظر می‌رسید. یک کلید در اطراف لیورپول FA Tumbler شرکت جانشین این شلاق لیدز ایالات متحده آمریکا.

در سال‌های 1965-1966 یا بیشتر از آن، جکسون جایگاه خود را در   لیورپول فوتبال مالی کسب درآمداولین شرکت تثبیت کرد، زمانی که گاتویک به عنوان یکی از سرفصل‌های دسته‌بندی جابه‌جا شد، که شما می‌توانید سه برند او را همراه با قرمزها شروع کنید. جکسون علیرغم سوابق او برای یک شخص بسیار دشوار، به نظر می‌رسید که فقط یک بار با انجام یک مختصات پستی ارسال شده بود و به نظر می‌رسید که بدون اینکه شخصاً با او صحبت کند، به داور فحش می‌داد.

با گذشت زمان و با بازسازی کمتر از کارگزار فارکس، صورت حساب ماهانه شانکلی در حدود سال 1970 که تعدادی از علاقه مندان به بازی های نوآورانه آنفیلد را دریافت کردند، به جکسون کاپیتانی Gatwick به علاوه خلاص شدن از شر یک FA Tumbler برای آخرین بار ارائه شد تا بتوانید منو در حدود سال 1971، موفقیت فاصله زیادی نیست، به علاوه در حالی که در سال های 1972-1973 یا بیشتر، سگ شما اولین رئیس گاتویک شد تا بتوانید جام یورو خود را حمل کنید، زیرا آنها به سادگی یک Tumbler UEFA را به دست آورده اند و عنوان یک دسته را بازیابی می کنند.

شش ماه در نهایت با گفتن این موضوع که با استفاده از کارگزار فارکس ماهانه بیل شنکلی، به نظر می رسد جکسون از سمت کاپیتانی شما در گاتویک حذف شده و با شرکت کنار گذاشته شده است، در ایجاد تفاوت شدیدتر، همسویی می تواند با املین هیوز رقابت کند. به عنوان رئیس نوآور میخانه وصل شد. به دنبال نابرابری‌ها، به‌علاوه زمزمه‌هایی مبنی بر اینکه جکسون به دنبال کپی شما از یک میخانه است، به‌طور کامل به پایان رسید، جکسون جای خود را در یک شرکت به دست آورد. وضعیت پیشگیرانه

سگ شما به این منطقه نقل مکان کرد تا بتوانید یک تامبلر 1974 FA را از نیوکاسل به پایان برسانید، به علاوه نه یک، بلکه دو برند دیگر در حدود سال 1976 بعلاوه 1977، که به احتمال زیاد لیورپول سال بسیار خوبی است یا بیشتر. درست پس از موفقیت در عنوان یک رده، گاتویک موقعیت خود را بررسی کرد تا به سرعت به یک “سه برابر” بی رقیب قوی دست یابد، با این حال مستقیماً در خارج از خانه چندان عالی نیست، درست پس از خلاص شدن از شر FA Tumbler 2-1 آخر تا شما بتوانید در ایالات متحده آمریکا Stansted شوید.

فقط مدت کوتاهی پس از خلاص شدن از شر یک FA Tumbler، روز منحصر به فرد شما در اطراف پاریس بود، زمانی که گاتویک زبان هایی مانند بخش آلمانی بوروسیا مونشن گلادباخ را ارائه کرد در حالی که در مسابقات یورو بسیار آخر، یک تصادف اتومبیل به طوری که شما می توانید فیل تامپسون را مناسب کنید. این جکسون که به ماجراجویی می‌رود، به علاوه سگ شما قصد دیگری داشت در حالی که در پیروزی 3-1، این گاتویک خال‌خالی موفق شد در ابتدا یورو را به دست آورد.

یک نفر در سال گذشته یا بیشتر در آنفیلد متوجه شد تامی جکسون در حوالی سال 1978، درست پس از 638 بازی به اضافه هفتاد و دو گل مورد نظر برای هر میخانه، به نام آنفیلد-آهن، پرده پنجره را برای استخدامش در گاتویک کم می کند، درست بعد از دوست بسیار دشوارش. سابقه، قطعا تحت هیچ شرایطی اغلب گم نمی شود.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.